Yukarıya Dön

         Freelance Web tasarım

Tema Tasarım tüm CMS platformlar için özel tema tasarlıyoruz?

Bu CMS platformlardan biri üzerine kurulmuş hazır tema kullanan bir siteniz varsa veya düşünüyorsanız sizin içinde özgün bir tasarım yapalım.

WordPress Tema

wordpress tema tasarımı

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz. WordPress açık kaynaklı bir yazılım olduğu için dünyanın her yerinden isteyen herkesin katkıda bulunmasına açıktır; yani bir internet topluluğu tarafından ve yine topluluk için geliştirilmekte ve desteklenmektedir.

Woocommerce Tema

woocommerce tema tasarımı

İşletmelerin çevrimiçi ürünler satmasına yardımcı olan bir WordPress eklentisidir.  Bir e-ticaret şirketi olarak,vermeniz gereken en büyük karar,hangi platformun kullanacağınıza karar vermenizdir. WooCommerce,tüm çevrimiçi mağazaların % 41’inden fazlasında kullanılıyor ve yalnızca dünyanın en popüler e-ticaret platformu değil aynı zamanda en uygun olanı haline getiriyor. Bu nedenle, eğer bir işletme sahibi olarak e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız WooCommerce’ ilk tercihiniz olacaktır.

Opencart Tema

opencart tema tasarımı

Opencart internette bir ürün satmaya yarayan açık kaynaklı PHP tabanlı bir E-Ticaret Scriptidir. Ücretsizdir.  

Opencart, E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan yazılımdır. Açık kaynak yazılım olmasının sebebi geliştirilmek  istenmesidir.

Açık Kaynaklı kod geliştilmeye uygun,  Yoksa, açık kaynaklı kod demek kendi sitenizde ki tüm kodlarn herkes tarafından görüleceği,  açık olacağı anlamına gelmemekdedir.

Prestashop Tema Tasarım

Prestashop

Prestashop adından da anlaşılaçağı gibi presta alışveriş anlamına gelmektedir. Prestashop genel itibari ile bir e-ticaret yazılımı olmakta ve ücretsiz açık kod kaynaklıdır. Dünya üzerinde yüz binden fazla kullanıcısı ve geliştiricisi bulunmaktadır. Prestashop dünya üzerinde ücretsiz e-ticaret yazılımı olarak kabul görmüş olsa da pek fazla bilmeyeni de bulunmaktadır.

Drupal Tema Tasarım

Drupal

Drupal hayal gücünüz ve bilginiz dahilinde hemen her türlü web sitesi inşasında kullanılabilmektedir.

Kullanan sitelerden bazıları Sony, Electronic Arts, Warner Bros, Universal Music, Nike, Ubuntu, ve daha birçok tanınmış firma ve kuruluş çeşitli projelerinde Drupal kullanmaktadır.

Ülkemizde de ise Sabancı, ODTÜ, Koç gibi bir çok üniversite de Drupal kullanmaktadır.

Joomla Tema Tasarım

Joomla

Joomla bir içerik yönetim sistemi (content management system)dir. Yani birden çok ve farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan hazır bir web sitesi şablonudur diyebiliriz. Birçok içerik yönetim sistemi bulunmaktadır. Joomla bunlardan sadece bir tanesi! Joomla, içerik yönetim sistemlerinin en iyilerinden biridir. Joomla’nın yönetim paneliyle, içeriklerinizi kolayca oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Virtuemart Tema Tasarım

Virtuemart

Dünyanın en çok tercih edilen CMS sistemlerinden biri olan Joomla üzerine entegre edilerek kullanılan bir modül sistemidir. Hazır web siteleri meydana getirme konusunda başarılı CMS sistemlerinden biri olan Joomla’nın üzerine kurulan VirtueMart ile Joomla tabanlı e-ticaret siteleri meydana getirebilirsiniz. VirtueMart sayesinde ürünlerinizin kolayca takibini yapabilirsiniz.