Yukarıya Dön

         Freelance Web tasarım

Web Tasarım hizmeti teknolojik, yaratıcı, özgün çözümler sunmalı.

Size özel web tasarım hizmeti ile fark yaratın.

WEB TASARIM HİZMETİ

web tasarım hizmetleri

Site tasarımınız için ihtiyaçlarınız detaylı olarak analiz edilmelidir veya fikirlerin kesiştiği tasarımlar ortaya çıkartılmalıdır. Öyleyse başarıyla tamamlanan her web tasarım projesi gibi, sizin kurumunuza da profesyonel tasarım çözümleri üretilmelidir.

Okumaya devam et

E-TİCARET SİTELERİ

e-ticaret sitesi tasarım hizmeti

Online E-Ticaret mağaza sistemi, içerik yönetim sistemi ile ürünlerinizi ziyaretçilerinize tanıtmanızı perakende veya toptan olarak satmanızı sağlayan, dinamik tasarım sistemidir. E-ticaret sitesi tasarım ve kurulumu için

Okumaya devam et

WORDPRESS TEMA

wordpress tema tasarım hizmeti

Özel kodlanmış WordPress teması ile sitenizin özgün kodlamaya sahip olduğunu Google botlarına göstermiş olursunuz. Çünkü ziyaretçiler her zaman farklı ve göze güzel gelen yorucu olmayan tasarıma sahip siteleri severler.

Okumaya devam et

WOOCOMMERCE TEMA

woocommerce tema tasarım hizmeti

Dünyanın en güçlü içerik yönetim sistemi olan WordPress yazılımı, e-ticaret alanında Woocommerce ile yeni bir fırsat oluşturdu veya WordPress altyapısını kullanan pek çok woocommerce uygulama geliştirici ve uygulama vardır.

Okumaya devam et

CMS SİTE TASARIM

cms site tasarım hizmeti

CMS platformlardan biri üzerine kurulmuş hazır tema kullanan bir siteniz varsa veya düşünüyorsanız sizede özgün bir tasarım yapılmadır. Çünkü sitelerinizi herhangi bir webmastere ihtiyaç duymadan kendiniz yönetebilirsiniz.

Okumaya devam et

MOBİL SİTELER

mobil site tasarımı

Sitenizi cep telefonunda görebilmeniz, sitenizin mobil cihazlara uygun olduğu veya mobil olduğu anlamına gelmez. Mobil siteler kullanıcılarının mobil gereksinimleri veya ekranları dikkate alınarak küçük ekranlara göre tasarlanmaktadır.

Okumaya devam et

RESPONSIVE TASARIM

responsive tasarım

Öncelikle Responsive site tasarımı, Mobil veya duyarlı, uyumlu tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu mobil uyumlu site tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler.

Okumaya devam et

SİTE OPTİMİZASYONU

site optimizasyon ve seo

Öncelikle siteniz gerekli kurallara ve kriterlere göre hazırlanmadıysa bu SEO ÇALIŞMASINI UNUTUN! SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek ve para kazandıracak büyük bir karardır.

Okumaya devam et

Web Tasarım Hizmeti almadan önce !

Web Tasarım Hizmeti alacak olan firma veya kişi önce siteyi ne için yaptırmaya ihtiyaç duyduğunu belirlemelidir.