Yukarıya Dön

Freelance Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti Yaratıcı Web Tasarımı ile işinizi öne çıkarın.

Web Tasarım hizmeti teknolojik, yaratıcı, özgün çözümler sunmalı.

Size özel web tasarımı ile fark yaratın..

WEB TASARIM

web tasarım hizmetleri

Site tasarımınız için ihtiyaçlarınız detaylı olarak analiz edilmelidir dolayısıyla fikirlerin kesiştiği tasarımlar çıkartılmalıdır. Başarıyla tamamlanan her web tasarım hizmeti gibi, sizin kurumunuza da profesyonel tasarım çözümleri üretilmelidir.

Web Tasarımı nedir? Tıkla

E-TİCARET SİTELERİ

e-ticaret sitesi tasarım hizmeti

Online E-Ticaret mağaza sistemi, içerik yönetim sistemi ile ürünlerinizi ziyaretçilerinize tanıtmanızı perakende veya toptan olarak satmanızı sağlayan, dinamik tasarım sistemidir. E-ticaret sitesi kurulumu için web tasarım hizmeti almalısınız.

E-Ticaret Tasarımı Tıkla

WORDPRESS TEMA

wordpress tema tasarım hizmeti

Özel kodlanmış WordPress teması ile sitenizin özgün kodlamaya sahip olduğunu Google botlarına göstermiş olursunuz. Çünkü ziyaretçiler her zaman farklı ve göze güzel gelen yorucu olmayan tasarıma sahip siteleri severler.

WordPress Tema Tasarımı Tıkla

WOOCOMMERCE TEMA

woocommerce tema tasarım hizmeti

Dünyanın en güçlü içerik yönetim sistemi olan WordPress yazılımı, e-ticaret alanında Woocommerce ile yeni bir fırsat oluşturdu veya WordPress alt yapısını kullanan pek çok woocommerce uygulama geliştirici ve uygulama vardır.

Woocommerce Tema Tasarımı Tıkla

CMS WEB TASARIM

cms site tasarım hizmeti

CMS platformlardan biri üzerine kurulmuş hazır tema kullanan bir siteniz varsa veya düşünüyorsanız sizede özgün bir web tasarım hizmeti yapılmadır. Çünkü sitelerinizi herhangi bir webmastere ihtiyaç duymadan kendiniz yönetebilirsiniz.

CMS Web Tasarımı Tıkla

MOBİL WEB TASARIM

mobil site tasarımı

Sitenizi cep telefonunda görebilmeniz, sitenizin mobil cihazlara uygun olduğu veya mobil olduğu anlamına gelmez. Mobil siteler kullanıcılarının mobil gereksinimleri veya ekranları dikkate alınarak küçük ekranlara göre tasarlanmaktadır.

Mobil Web Siteleri Tıkla

RESPONSIVE TASARIM

responsive tasarım

Responsive site tasarımı, Mobil uyumlu tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu site tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır bu web tasarım hizmeti dünyada ve ülkemizde popüler.

Responsive Tasarım Tıkla

SİTE OPTİMİZASYONU

site optimizasyon ve seo

Öncelikle siteniz gerekli kurallara ve kriterlere göre hazırlanmadıysa bu SEO ÇALIŞMASINI UNUTUN! SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek  size zaman kazandırabilecek veya para kazandıracak büyük bir karardır.

Site Optimizasyonu Tıkla

Web Tasarımı yaptırmadan önce !!

Web Tasarımı alacak olan firma veya kişi önce siteyi ne için yaptırmaya ihtiyaç duyduğunu belirlemelidir.