Yukarıya Dön

CMS Tema Tasarım tüm platformlar için özel tema tasarlıyoruz.

Tema Tasarım Görsel, Estetik, İçerik Yönetiminde Şıklık.

CMS platformlardan biri üzerine kurulmuş bir siteniz varsa veya düşünüyorsanız sizin içinde özgün bir tasarım yapalım.

WordPress Tema

wordpress CMS tema tasarımı

Dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz. Açık kaynaklı bir yazılım olduğu için dünyanın her yerinden isteyen herkesin katkıda bulunmasına açıktır; yani bir internet topluluğu tarafından ve yine topluluk için geliştirilmekte ve desteklenmektedir.

WordPress CMS Tema Tasarım arayınız.

Woocommerce Tema

woocommerce CMS tema tasarımı

İşletmelerin çevrimiçi ürünler satmasına yardımcı olan bir WordPress eklentisidir.  Bir e-ticaret şirketi olarak,vermeniz gereken en büyük karar,hangi platformun kullanacağınıza karar vermenizdir. WooCommerce,tüm çevrimiçi mağazaların % 41’inden fazlasında kullanılıyor ve yalnızca dünyanın en popüler e-ticaret platformu değil aynı zamanda en uygun olanı haline getiriyor. Bu nedenle, eğer bir işletme sahibi olarak e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız WooCommerce’ ilk tercihiniz olacaktır.

Woocommerce CMS Tema Tasarım arayınız.

Opencart Tema

opencart CMS tema tasarımı

Opencart internette bir ürün satmaya yarayan açık kaynaklı PHP tabanlı bir E-Ticaret Scriptidir. Ücretsiz olup Opencart, E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan yazılımlard

Açık kaynak yazılım olmasının sebebi geliştirilmek  istenmesidir.

Açık Kaynaklı kod geliştilmeye uygundur. Yani açık kaynaklı kod demek kendi sitenizde ki tüm kodların herkes tarafından görüleceği, açık olacağı anlamına gelmemekdedir.

Opencart CMS Tema Tasarım arayınız.

Prestashop Tema Tasarım

Prestashop

Adından da anlaşılaçağı gibi “Prestashop” presta yani alışveriş anlamına gelmektedir. Prestashop genel itibari ile bir e-ticaret yazılımı olmakta ve ücretsiz açık kod kaynaklıdır. Dünya üzerinde yüz binden fazla kullanıcısı veya geliştiricisi bulunmaktadır. Prestashop dünya üzerinde ücretsiz e-ticaret yazılımı olarak kabul görmüş olsa da pek fazla bilmeyeni de bulunmaktadır.

Prestashop CMS Tema Tasarım arayınız.

Drupal Tema Tasarım

Drupal

Drupal hayal gücünüz veya bilginiz dahilinde hemen her türlü web sitesi inşasında kullanılabilmektedir.Kullanan sitelerden bazıları Sony, Electronic Arts, Warner Bros, Universal Music, Nike, Ubuntu, ve daha birçok tanınmış firma ve kuruluş çeşitli projelerinde Drupal kullanmaktadır.

Ülkemizde de ise Sabancı, ODTÜ, Koç gibi bir çok üniversite de Drupal kullanmaktadır.

Drupal CMS Tema Tasarım arayınız.

Joomla Tema Tasarım

Joomla

Joomla bir içerik yönetim sistemi (content management system)dir. Birden çok veya farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan web sitesi şablonudur. Birçok içerik yönetim sistemi bulunmaktadır. Joomla bunlardan sadece bir tanesi! Yani Joomla, içerik yönetim sistemlerinin en iyilerinden biridir. Joomla’nın yönetim paneliyle, içeriklerinizi kolayca oluşturup veya yönetebilirsiniz.

Joomla CMS Tema Tasarım arayınız.

Virtuemart Tema Tasarım

Virtuemart

Dünyanın en çok tercih edilen CMS sistemlerinden olan Joomla üzerine entegre edilerek kullanılan modül sistemidir. Böylece Web siteleri meydana getirme konusunda başarılı CMS sistemlerinden olan Joomla’nın üzerine kurulan VirtueMart ile Joomla tabanlı e-ticaret siteleri meydana getirebilirsiniz. VirtueMart sayesinde ürünlerinizin kolayca takibini yapabilirsiniz.

Virtuemart CMS Tema Tasarımı arayınız.